Wiosennie w stylu Fajnego Wnętrza

Czasami są takie dni, że gdy spoglądam za okno na usta cisną się słowa „Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty”:)
Tym optymistycznym akcentem witam Was serdecznie.

W tą sobotę pożegnałam wszystkie świąteczne dekoracje, nie powiem choinki tak pięknie się trzymały, że nawet po rozebraniu prezentowały się, jakby dopiero zostały postawione do ubrania, niemniej jednak, ze względu na panującą pogodę, ich czar już przestał działać.
Po przepychu świątecznym dom potrzebował oddechu, dlatego tylko kilka akcentów, zapraszam:

  
 Wspaniałego tygodnia dla Was wszystkich.
Jeszcze i najważniejsze dziękuję za odwiedziny i komentarze:)

36 thoughts on “Wiosennie w stylu Fajnego Wnętrza

 1. Masz fantastyczną kanapkę i krzesło- te w paski, bardzo lubię takie pasiakowe stylowe obicia.I lampki na schodach!Tż zostawiłam sobie światełka po świątecznym szaleństwie.Tylko że u nas jeszcze choinka jest:D Ale resztę ozdób tez dzisiaj zdjęłam.Wiosny jeszcze nie czuję…ale już powoli nadciąga, widzę to po zapotrzebowaniu kolorystycznym:)Pozdrawiam serdecznie:)

 2. Witaj! 🙂
  Nie wiem, czy pamiętasz, ale rok temu zgłosiłaś się do udziału w Jaguar Blog Grand Prix 2014. W klasyfikacji generalnej zajęłaś wysokie, piąte miejsce. Było ono premiowane awansem do kolejnej edycji. Blog Grand Prix 2015 już trwa. 1. część odbyła się w sobotę, 17 stycznia.
  Pragniemy Cię poinformować, iż udało Ci się zająć w niej pierwsze miejsce i otrzymać nominację do Super Prix 2015. Serdecznie gratulujemy sukcesów.
  Zapraszamy na naszego fanpage'a: https://www.facebook.com/blog.grand.prix/ Jako, że za ocenę "10" w pierwszej części weźmiesz udział w głosowaniu "Super Prix 2015" jest tam grafika z Twoim blogiem.
  Zachęcamy do pochwalenia się swoimi sukcesami na blogu i wstawienia naszej grafiki do jednego z postów! 😉
  Serdecznie pozdrawiamy!
  Ekipa Blog Grand Prix
  http://bloggp.jimdo.com/
  https://www.facebook.com/blog.grand.prix

 3. Gratuluję wyróżnienia powyżej :)) Faktycznie już po świętach i całym tym świątecznym klimacie. U mnie w domu po Bożym Narodzeniu też ani śladu.Za to u Ciebie w domu powoli czuć już wiosnę. Delikatne dekoracje, a przede wszystkim piękne kwiaty:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *