Wełniany dywan, gdzie kupiłam?

Kochani, bardzo dziękuję za Wasze odwiedziny, tak dużą ilość komentarzy. Serdecznie witam nowych Obserwatorów. Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii. Dzisiaj będzie o dywanie, którego poszukiwania trwały kilka miesięcy. Jak zaczęłam wirtualną wędrówkę po e-sklepach, wiedziałam, że ma być to dywan w 100% z wełny. Wiele z Was zapyta dlaczego? Odpowiedź będzie krótka, bo kocham dywany wełniane. Uważam, że są ponad czasowe, bardzo ciepłe i eleganckie. W miarę przeglądania setek, tak dosłownie setek stron, moje wyobrażenie o wzorze, kolorystyce się precyzowało. W końcowej fazie wybrałam dwa modele. Puściłam nawet na FB z każdym z nich wizualizację, gdzie większość wskazywała na ten, który zakupiłam. Dziękuję Dziewczyny:) Ostatecznie wybór padł na dywan DIVINA szaro-kremowy, który kupiłam w e-sklepie Trellis. Jestem zadowolona, jest gruby, mięsisty. Bardzo elegancki. Zresztą oceńcie sami. Nie pokazuję szerszych kadrów, ponieważ, obicia kanapy i fotela idą do wymiany. Zbieram fundusze. Wspaniałego tygodnia.
Aga

49 thoughts on “Wełniany dywan, gdzie kupiłam?

    1. Jak to z Trellis? Przecież White Oaks to z tego co piszą robią swoje dywany w Indiach wg swoich projektów, a Trellis to chyba kupuje końcówki albo coś na za granicą… Szukałam u nich dywanu, ale wydają mi się nieco, no nie wiem, jakby trochę takie co nie zeszły z półek gdzieś na zachodzie. Ostatecznie kupiłam gdzie indziej. Ale Twój piękny kolorystycznie i ładnie wybrałaś.

  1. Moja droga "sąsiadko zza miedzy" nominowałam Cię do Liebster Blog Award gdyż bardzo lubię Twojego bloga, podziwiam Twoją kreatywność i umiejętność zrobienia czegoś z niczego. Mam nadzieję, że przyłączysz się do zabawy w wolnej chwili, a przy okazji nieco więcej się o Tobie dowiemy;) Pozdrawiam Cię serdecznie, Basia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *