Świąteczny kominek i girlanda

Moi Kochani, jak większość z Was, przygotowuję powoli dom na najpiękniejsze Święta. W tym roku postawiłam na dekoracje z naturalnych materiałów. Królują u mnie szyszki i gałązki świerków, jodły, sosny i jałowca. Dzisiaj pokażę moją ozdobę kominka i schodów. Zapraszam.
Przypominam, o konkursie, który trwa do 20.12.2015, kto ma ochotę na 4 podkładki pod talerze, to szczegóły tutaj.


21 thoughts on “Świąteczny kominek i girlanda

  1. Naturalne ozdoby są najlepsze! 🙂 Girlanda jest cudna. Chciałabym tez taką na moją atrapę kominka, ale chyba nie znajdę, wszędzie chińszczyzna 🙁 a w kwiaciarni drogo…. sama nie umiem :/

  2. Wow, ale się napracowałaś! Nie wiem czy miałabym cierpliwość do pieczołowitego przystrajania balustrady schodów, poza tym denerwowałyby mnie spadające igły. Ale naturalne ozdoby są najlepsze – pachną lasem (nie chińszczyzną) i stwarzają prawdziwy, niepowtarzalny klimat. Rok temu również postawiłam na gałązki i szyszki, ale ich łączenie ze sobą wystawiało moje nerwy na ciężką próbę 😉 Dlatego tym bardziej podziwiam Twoje zaangażowanie, ale dla tak znakomitego efektu było warto, pozdrawiam

  3. Jak pięknie przystroilas schody, coś niesamowitego! Zachwycająca dekoracja. Też zastanawiałam się co z opadajacymi iglami, ale tak sobie myślę, że ten widok i zapach rekompensuja taką niedogodność:)

  4. Oj tak girlandy to must have:-) już nie mogę się doczekać soboty bo będę dekorować chyba wszystko:-) przecudnie u Ciebie i mega klimatycznie a te szyszunie boskie:-)

  5. Naturalne dekoracje są najpiękniejsze, co widać u Ciebie:) Ślicznie to wszystko się komponuje i nadaje wnętrzu nie tylko świątecznej aury, ale też naturalności:)
    Pozdrawiam serdecznie i uściski slę…:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *