Pufy, pufki ze sznurka bawełnianego

Listopad za pasem, a my możemy w końcu cieszyć się piękną złotą jesienią, niech taki stan trwa, jak najdłużej. Po sobotnio-niedzielnej zmianie czasu, wieczory się wydłużyły, więcej czasu spędzamy w domach. Potrzebujemy miejsc, gdzie możemy wygodnie posiedzieć, odpocząć. Z myślą o tych długich wieczorach przygotowałam nowości w postaci puf i pufek do siedzenia. Pufy są wykonane ze sznurka bawełnianego o grubości 0,5 cm. Robiłam je na szydełku o grubości 12 mm. Dla zainteresowanych, wzór powstaje przez wkucie szydełka w pętelkę pod oczkiem. Wypełnione są granulatem styropianowym.
Zapraszam:)

Moi Mili Czytelnicy i Czytelniczki, jak mam Wam nie dziękować skoro zaglądacie do mnie coraz liczniej, zostawiacie komentarze. W podziękowaniu dla Was moje ukochane róże.

47 thoughts on “Pufy, pufki ze sznurka bawełnianego

  1. O, jak dużo! I dla odmiany sześcian zrobiłaś:O Bardzo fajny pomysł z tymi pufami. Zazdroszczę talentu i energii. Mnie dopadła chyba jesienna niemoc, najchętniej zaszyłabym się z książką w fotelu przy kominku i tak została do wiosny;) Pozdrawiam cieplutko:)

  2. Pufy są boskie. Chodzi za mną taka od jakiegoś czasu. Jako podnóżek do fotela potrzebuję. Widziałam, że są u Ciebie na zamówienie. Czy ten granulat jest dość stabilny, pufa nie deformuje się ? Wytrzyma, jak ktoś jednak zechce na niej usiąść?

  3. piekne te pufty podobnie jak i dywaniki. Planuje sobie zrobic podobne czy moglabys zdradzic ile tego sznurka uzywasz na taki dywan jak ten szary 1.80m i skad go zamawiwasz. rozumiemie ze to bawelniany sztnurek 5mm a szydelko 12mm. Dzieki Agnieszka

  4. Witam pufy są rewelacyjne. … czy gdzieś można zdobyć schemat wykonania czyli metodą prób i błędów wchodzi w grę…? A jesli chodzi o sznurek to jak go zamawiasz w sznurpol telefonicznie bo na stronie nie ma esklepu?

  5. Witam pufy są rewelacyjne. … czy gdzieś można zdobyć schemat wykonania czyli metodą prób i błędów wchodzi w grę…? A jesli chodzi o sznurek to jak go zamawiasz w sznurpol telefonicznie bo na stronie nie ma esklepu?

  6. Witam pufy są śliczne…. ja obecnie robię okrągły dywanik ale do tego przydała by się pufa…. czy do schematu trzeba dojść metodą prób i błędów czy gdzieś można zdobyć? A jeśli chodzi a zamawianie sznurka to tylko hurtowe ilości można zamówić bo nie maja esklepu w sznurpol?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *