Porcelanowy serwis

Witam Wszystkich bardzo serdecznie:)

Dziękuję za komentarze i odwiedziny:)

Większość z Was już zna moją miłość do różnego rodzaju skorupek:)
Dzisiaj pokażę serwis kawowy, który dostałam w spadku od mamy mojego M. Serwis ma około 30 lat pochodzi z dawnego Związku Radzieckiego:) Nie wiem, kto jest producentem, ponieważ nie mogę zidentyfikować sygnatury:)
Bardzo ją lubię i idealnie się wpasowała w moją witrynkę:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 thoughts on “Porcelanowy serwis

  1. Sygnatura Aguniu nie zawsze jest taka ważna – ważne że posiadasz to co kochasz – też kocham się tak jak ty w skorupkach wszelkiej masci i kryształach – pamiątki rodzinne są najpiękniejsze a ten serwis jest bardzo uroczy – chętnie bym się z tobą kawki przy stoliczku napiła z tych właśnie ślicznych filiżanek – buziaki ślę Marii

  2. Serwis jest przepiękny !!! Ja uwielbiam takie rzeczy z duszą, mające swoją historię:))) Do tego tego Twoja witrynka jest piękna i serwis prezentuje się tam rewelacyjnie. Pozdrawiam i miłego dnia Ci życzę:)))

  3. Serwis jest wyjątkowy,Piękny!!!Oj jak chcesz to mogę Ci podesłać moje skorupki.Zbierałam je wiele lat i teraz spakowałam bo mi się znudziły i ciężko jest mi je wyrzucić,więc leżą w koszu i czekają aż je ktoś przygarnie:)Może masz na kilka z nich ochotę:)?

    1. Kochanie dziękuję bardzo za propozycję, jednak i ja mam część rzeczy pochowanych w pudłach na strychu (czekają na lepsze dla nich czasy), bo nie mam już gdzie ustawiać:) pozdrawiam Cię serdecznie aga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *