Pojemniki do kuchni i etykiety

I znowu mamy poniedziałek:)
U nas rano deszczowo, teraz na szczęście bez deszczu:)
Cóż robić w tak pochmurny dzień?
A no zabrałam się za nadrabianie zaległości rzeczy, które od dawna planowałam zrobić, ale ciągle było coś ważniejszego na tapecie:)
Mianowicie, od zawsze denerwowały mnie różne pojemniki, w których trzymałam: cukry, kasze, groch, fasolkę i takie tam inne potrzebne rzeczy. 
Kiedyś wpadłam na pomysł, że wykorzystam słoiki po kawie Jacobs,  z biegiem czasu nazbierało się tego trochę, tak, że zawartość czasami się myliła np. raz Niki zamiast cukru pudru do ciasta dodała mąkę ziemniaczaną:) 
Więc dzisiaj zrobiłam na każdy słoiczek etykietki, taka mała rzecz, a jak cieszy i ułatwia życie:)
Kochani dziękuję Wam za odwiedziny i to, że zostawiacie po sobie ślad, jestem z tego powodu bardzo uradowana:)
A może napiszecie mi jakie są Wasze sposoby, na utrzymanie porządku w mąkach, cukrach i kaszach?

18 thoughts on “Pojemniki do kuchni i etykiety

  1. U nas pada cały czas, mały deszczyk ale pada. Siedzimy w domu , ja szyję , córka sprząta szuflady, trochę jej pomagam a młody śpi.
    Fajnie wyglądają te pojemniki, ja mam szklane zakręcane na mąki, cukry, a pojemniki plastikowe otwierane do kasz, płatków. Używam także puszek po mleku, bo tych ciągle u nas przybywa, pozdrawiam

    1. Wiesz, jak miałam dużą ilość puszek po mleku (mały pił Bebilon) to wtedy o tym nie myślałam i wszystko poszło do kosza, teraz żałuję – zostały mi dosłownie 3 sztuki. buziaczki dla Ciebie i dzieciaczków aga

  2. U mnie dziś słońce nawet świeciło ale wczoraj lało na maksa.Za chwilę lato przeleci i znów będzie zimno i brzydko. Świetnie wykorzystałaś słoiczki po kawie a ja tyle ich wyrzucam…Ot niemądra kobieta ze mnie ;P Etykietki super!

  3. Twój pomysł na słoiki z etykietami rewelacyjny, ja również wszystko trzymam w pojemnikach, ale takich z IKEI i mam tam nklejone etykiety z podpisami:)))
    Pozdrawiam Cię cieplutko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *