Pamiątkowe zdjęcie – Niki

Witam Moje Kochane:)
Bardzo, ale to bardzo dziękuje za to, że mnie odwiedzacie, a także za coraz liczniejsze komentarze:)
Dla Was Wszystkich gorące buziaki 🙂
Mój kącik wypoczynkowy między kuchnią, a jadalnią wykończony. Mianowicie, chodziło o pustą ścianę nad sofką. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego obrazu, zdjęcia, który by mi na niej pasował.
Ostatnio oglądałam zdjęcia i wpadła mi w ręce fotka mojej córy, którą przywiozła z Mistrzostw Świata, gdy zdobyły złoto.Fotka została zrobiona podczas tańca. Oryginalna ma wymiary 15×20 cm. 
Wygrzebałam starą ramę dębową (robioną jeszcze przez Dziadka mojego M), którą pomalowałam na biało. Focia została ze skanowana w dużej rozdzielczości, następnie zaniosłam ją do wydruku do drukarni. Szybę wyciął szklarz. Pozostało wyciąć passe partout  (duży brystol w odcieniu szarości i mata korkowa)  i można było przystąpić do składania w całość. Tył został wzmocniony grubą tekturą.
Musze przyznać, że bardzo się cieszę, ponieważ udało się „połączyć” pokolenia – rama robiona przez Pradziadka i Prawnuczka – bohaterka wnętrza ramy.

16 thoughts on “Pamiątkowe zdjęcie – Niki

  1. uważam, że dzięki temu zdjęciu kącik zyskał bardzo osobisty, rodzinny akcent…
    właśnie takie miejsca sprawiają, że dom to nie tylko mury, to poczucie bezpieczeństwa i wspomnienie wspólnie przeżytych chwil..
    gratuluję tak utalentowanej córki 🙂

  2. Piekne zdjecie. No i ponadczasowe polaczenie . Ja w swoim domu tez lacze stare z nowym. Niejednokrotnie tylko ja wiem ile lat ma dana rzecz i jak wazna jest dla mnie . I chyba o to chodzi , aby ie zatracic swojej tozsamosci. Pozdrawiam Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *