Opera u Roberta Kupisza

Witajcie Kochani,
w ten piękny świąteczny czas 🙂
Bardzo dziękuję za Waszą obecność i wszystkie komentarze:)
W ubiegłym tygodniu odbył się pokaz kolekcji
Roberta Kupisz pod tytułem „OPERA”.
W związku z tym został ogłoszony konkurs, w którym nagrodą było podwójne zaproszenie na w/w pokaz, a także koszulka z najnowszej kolekcji.
Jak, już niektórzy z Was wiedzą moja córa interesuje się modą i chętnie wykorzystuje każdą okazję, aby być tam, gdzie coś się dzieje w tym temacie (oczywiście w miarę możliwości).
Niki wzięła udział w tym konkursie, gdzie trzeba było zrobić sobie selfie w ciuchach Pana Roberta
w zabawny i ciekawy sposób.
Postanowiła zdjęcia wkomponować w znane obrazy,całość wysłała w kolejności chronologicznej powstawania obrazów, praca została zatytułowana „Kupisz na przestrzeni wieków”.
Poniżej, niektóre zdjęcia:

Ta praca spodobała się i wygrała 🙂

Radość ogromna i zaraz pytanie co ma włożyć? Czasu zaledwie 3 dni, ale córa jest kreatywna zaraz wymyśliła, że mama zrobi sweterek na drutach, którego cechą charakterystyczną będą ażurowy wzór i długie do kolan rękawy.
Domyślacie się zapewne weekend wyjęty:)

Do swetra postanowiła nałożyć spódnicę tiulową, która wisiała w szafie (też szyta przez mamę) 🙂
Zostało tylko dobrać torebkę, więc szybki zakup grubej czarnej wełny i po kilku godzinach szycia powstała elegancka czarna kopertówka.
Tak się prezentowała, trochę niewyraźne zdjęcia, bo było dosyć ciemno i telefonem trudno uchwycić ostrość:

Wiem, wiem dużo zdjęć, dziękuję tym, którzy dotrwali do końca 🙂

20 thoughts on “Opera u Roberta Kupisza

  1. Nie wiem czy się nie powtórzę ale masz niezwykle zdolną córką. Oglądałam te obrazy z niesamowitym zaciekawieniem…no brak mi słów! FANTASTYCZNIE!!
    Uściski kochana

  2. Po 1. masz piękną córkę! Po 2. Twoja córa ma świetne pomysły i wyczucie stylu! Po 3. Twoje wykonanie zarówno spódnicy jak i swetra (torebki nie widać niestety, a chętnie obejrzałabym szczegóły – może post na ten temat?!) rewelacyjne! Po 4. Niezły z Was team Dziewczyny! Oby tak dalej 🙂

  3. Już to pisałam,córcia jest kreatywna i świetna ale zauważam,że to TY zawsze coś wymyślisz jej do ubrania:)Jesteś wielka!!!Moja koleżanka z Wejherowa była na tym pokazie z racji obowiązków zawodowych.widziałam zdjęcia z pokazu i byłam zachwycona.To bardzo zdolny facet:)Gratuluję córci!!!Widać,że jest bardzo pomysłowa.

  4. Trudno nie wytrwać do końca…zdjęcia piękne, a córka…no cóż moje gratulacje, to bardzo mądra kreatywna i śliczna dziewczyna:))) O mamie, zdolnej krawcowej nie wspominając…
    Pozdrawiam serdecznie.

  5. Gratuluję córce, zdjęcia świetne, wyjątkowe !!! I prezentowała się się świetnie, rośnie projektantka a zdolności niewątpliwie po mamie, pozdrawiam

  6. Gratuluję…czyli generalnie powinna Pani córka zostać projektantką, pani (cudo)twórcą i sukces murowany!Wyglądała na prawdę dobrze, ja na modzie nie bardzo się znam, ale zestaw prezentuje się świetnie.No i piękna córka:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *