Odnowiona witrynka

Dziękuję Wam Wszystkim za odwiedziny i pozostawione komentarze:)
Buziaczki.
Nowych Czytających i komentujących przyjmuję z uśmiechem od ucha do ucha:)
Kilka miesięcy temu mój Kochany M, przytargał do domu szafkę, taka mała, zniszczona, potraktowana przez byłych właścicieli farbą olejną, z dwoma różnymi szybami.
Wyjął z samochodu z pytaniem, chcesz?
Oczywiście, że chciałam, wystarczyło jedno spojrzenie i już znalazłam dla niej miejsce w naszym domu.
Jednak szafka stała sobie i cierpliwie czekała i czekała…

Przed samymi świętami zdążyliśmy ją oczyścić z farby.
Musieliśmy użyć opalarki, bo warstwa farby olejnej okazała się dosyć gruba.
Po  oczyszczeniu, szafka prezentowała się tak:

Następnie zdecydowałam się pomalować ją na biało farbą akrylową do drewna i metalu.
Zabieg powtórzyłam dwukrotnie.
Następnie mój M zamontował listwę ledową, która wspaniale podświetla zawartość szafeczki.
Zamówiliśmy szybki i półkę u szklarza.
Witrynka znalazła swoje miejsce w kuchni, wg mnie dodała jej wyrazistości:

Wszystkim jeszcze raz, aby ten Nowy Rok był spełnieniem naszych planów:)
aga

50 thoughts on “Odnowiona witrynka

  1. Cudowna !!! uwielbiam takie perełki:))) Świetnie wpasowała się w Twoją kuchnię, która zresztą jest bardzo ładna. Widzę, że i u Ciebie klimacik jeszcze świąteczny, "panna ładna" prezentuje się wyśmienicie.
    Pozdrawiam Cię serdecznie.

  2. Piekna. Uwielbiam takie szafki. niestety MÓJ nie na wszystko się godzi, a i miejsca juz na takie rzeczy brakuje. Za to u Ciebie pięknie ta półka wygląda i to podświetlenie…MRRRRRR

  3. Przepiękna ta szafeczka . Kocham takie rzeczy, niestety o bieli mogę pomarzyć bo mój mąż kocha starocie pod warunkiem , że są w tradycyjnych ciemnych kolorach. Twoja szafka wygląda jakby wisiała w kuchni od zawsze.

  4. Szafka wpasowała sie idealnie, i jak czytam poniżej coraz to więcej sukcesów modowych ma Twoja córka, brawo, czy pójdzie w tę stronę. Pozdrawiam i gratuluję wspaniałej córki, ale to przeciez i Twoja i nie tylko zasługa, hi hi hi, 🙂

  5. Idealnie sie wkomponowała a pomysł z listwą ledową wręcz genialny! Nie ma to jak światło, które dodaje niesamowitego uroku:-) Ja swojego P. też ścigam o światełko w witrynie i teraz mu nie odpuszczę:-)

  6. Całkiem ładnie się prezentuje i potwierdzam jak moje poprzedniczki, że listwa ledowa jak najbardziej dobrze podświetla zawartość witrynki. Samych dobrych dni życzę w Nowym Roku:)

  7. Patrzę że członkiem twego bloga już jestem 🙂 Niewiem jak to sie stało że tak długo u ciebie nie byłam , duzo straciłam , więc się chwilę u ciebie rozgoszczę 🙂 Buziolki pa do miłego 🙂

  8. Witrynka jest piękna!! jak ja lubię takie rzeczy.. również odnawiać, ale najbardziej już wstawiać na swoje miejsce w domu 😉 Gadżety typu waga czy młynek są świetne! Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *