Fajne Wnętrze o sobie…

Długo mnie nie było! I, tak naprawdę dzisiaj nie wiem o czym pisać. Piszę, bo wiem, że Wy moi Czytelnicy powinniście wiedzieć, co w Fajnym Wnętrzu. Jednak nie mam dla Was nic ciekawego, ponieważ od dwóch tygodni, moje życie stanęło. Otrzymałam wyniki jednego standardowego badania dla kobiet i wielka niewiadoma, strach, łzy. Szybkie kroki, aby wiedzieć, jak najwięcej, badania, zabieg i czekanie na wyniki. Godziny przesiedziane w sieci, setki artykułów, drastyczna zmiana diety. Wiara, wiara, że jest dobrze… Kurczowe trzymanie się tej myśli i budowanie spokoju. To moje dni. Dni refleksji, w których zobaczyłam całe moje życie i stwierdziłam, że mam o co walczyć, że życie jest cudowne w całej swojej krasie. To, dni gdzie zobaczyłam ilu Wspaniałych ludzi mnie otacza. Zarówno moja cudowna rodzina, Znajomi w świecie realnym, ale także Wy Wszyscy Wirtualni. Moje plany na przyszłość! Dzisiaj kilka kadrów, których wcześniej nigdy bym wam nie pokazała, bo nie mają nic wspólnego z wnętrzami. Wybaczcie czasami jakość:)

Świeże kwiaty, które są zawsze w naszym domu.

Ostatnie ferie w Zakopanym.
Studniówka mojej Niki.
Dzień Babci w przedszkolu Olinka.
Instagram w 2015.
Na koniec selfie w przerwie na kawę:)
Do napisania Kochani:)

37 thoughts on “Fajne Wnętrze o sobie…

 1. /REFRESZING/
  Aguś wszystko będzie dobrze,tylko błagam poszukaj wybitnego specjalisty w dziedzinie,nie żałuj żadnych pieniędzy na dobrego lekarza i diagnostykę! Piszę z własnego doświadczenia,okrutnego. Broda do góry,i do najlepszych lekarzy!

  1. Będzie dobrze! Chodzi o to, że gdyby nawet, chociaż nie i tfu tfu tfu!!!! To wybitny specjalista oszczędzi Ci przykrości, czy dalszej diagnostyki. I do takiego lekarz życzę CI byś trafiła, w ogóle pod opiekę.
   <3 <3

 2. Aga, są takie wpisy, kiedy nie bardzo wiadomo co powiedzieć. Można tylko wyjąć własne serducho, położyć na stole i powiedzieć "zobacz, ono bije razem z Twoim". Bo kiedy czytam takie słowa WIEM, że czas stanął i wszystko zmieniło swoje miejsce i znaczenie. Cokolwiek się dzieje, gdziekolwiek jesteś teraz, myślę i wierzę, że będzie dobrze. Popatrz tylko na swój uśmiech na ostatniej fotce <3 <3 <3

 3. Jestem pewna, że będzie dobrze, zbyt dużo dobrej i pozytywnej energii wokół Ciebie:) Z pewnością dasz radę, czasami zdarzają się takie sytuacje aby docenić życie…jak bardzo jest piękne i wartościowe:)Bądź pełna wiary i dobrej myśli, reszta przyjdzie sama:) Trzymaj się Kochana, jestem z Tobą:)

 4. Kochana będzie dobrze, musi być. Pamiętaj też, że medycyna obecnie jest wielka! Trzymaj się, a ja zaciskam z całych sił kciuki by Twoje wyniki okazały się dobre. Basia

 5. Aga – na wyniki czekałam miesiąc, potem kolejny. Wiem doskonale co czujesz. Z CAŁEGO SERCA trzymam kciuki, żeby Twoje wyniki były w porządku.Żeby strach okazał się niepotrzebny. Jestem myślami przy Tobie!

 6. Trzymam kciuki, żeby było wszystko o.k.
  Zycie momentami zaskakuje w swym pędzie, żeby człowiek mógł się zatrzymać, rozejrzeć w koło i utwierdzić w tym co naprawdę jest dla niego najważniejsze…
  Będzie dobrze kobieto!

 7. Każdy z nas miewa trudne chwile. Super,że jesteś otwarta – jeżeli mówisz o swoich problemach dobrzy ludzie podpowiedzą Ci sprawdzonych lekarzy, nietypowe rozwiązania. Wtedy zaoszczędza się mnóstwo czasu i pieniędzy. Życzę, aby już na początku wszystko się dobrze skończyło.

 8. Ciężkie chwile i trudno tak po prostu powiedzieć – będzie dobrze…jasne że chcemy żeby było dobrze, że ty tego chcesz i twoja rodzina… Dopóki nie masz ostatecznych wyników- wszystko może się zdarzyć 🙂 Mam taka filozofię, że nie martwię się na zapas, w chwili gdy jeszcze nic nie jest przesądzone i życzę ci, abyś też tak potrafiła do tego podejść 🙂 Buziaki kochana i trzymam mocno kciuki :))))

 9. Witam serdecznie,
  Nazywam się Klaudia Leclercq. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *