Blogowigilia,moja nagroda i wyniki konkursu o podkładki

Kochani  i Kochane:)
W tą sobotę po raz pierwszy uczestniczyłam w wielkim spotkaniu blogerów. Była to blogowa Wigilia, która odbywała się w Clubie Capitol w Warszawie. Poznałam wielu z Was osobiście i jestem pod ogromnym wrażeniem. Moja obecność tam, była możliwa dzięki Kasi z TwojeDIY i sponsorowi Konkursu „Blogi rozkwitną Poinsecją” firmie SIGMA International (Poland) LTD Sp. z o.o, od których otrzymałam zaproszenie.
Spotkanie, to było dla mnie szczególne, ponieważ zostały ogłoszone wyniki konkursu i okazało się, że moja aranżacja z gwiazdą betlejemską najbardziej się spodobała. Tak, tak moi Mili otrzymałam główną nagrodę Iphona 6 16g:) 
Bardzo dziękuję Kasi, Sponsorowi, a także Organizatorowi konkursu Agencji Vacaloca Nogal i wspólnicy Spółka Komandytowa.

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu, który ogłosiłam na moim blogu. Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie. W drodze losowania została wyłoniona zwyciężczyni:
Marilyn Marilyn
Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt w celu wyboru koloru podkładek i adresu do wysyłki.


13 thoughts on “Blogowigilia,moja nagroda i wyniki konkursu o podkładki

  1. z tego co widać po zdjęciach to spotkanie było udane. a dekoracja z gwiazdą betlejemska wręcz powalająca.gdzie kupiłaś to naczynie w którym prezentowana jest ta gwiazda na stole? dzięki za odp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *