Biel w salonie

Hejka moje Kochane!!!
Dziękuję Wam za odwiedziny i komentarze, które są dla mnie wielką radością:)
Nowych Czytelników gorąco witam z nadzieją, że zostaniecie ze mną na dłużej:)
Dawno mnie nie było, ponieważ zabrałam się za remont w salonie i kuchni. Tak napatrzyłam się na sztukaterię sufitową, że postanowiłam spróbować zamontować u siebie:) Kolor ścian oczywiście biały (coś ostatnio tylko biały). Wcześniej miałam na dwóch ścianach tapetę w kolorze złota i ciemnej zieleni, ponieważ szkoda było mi ją zrywać, postanowiłam ją zamalować, a następnie przetrzeć papierem, tak, aby lekko była widoczna faktura:)
Kochane moje, dość gadania, zapraszam do oglądania i komentowania:)

Dziękuję Tym, którzy dotrwali go końca:)
Buziaki:)

32 thoughts on “Biel w salonie

 1. Listwy wyszły świetnie,też miałam robić ale wiadomo jak to jest,ciężko się zabrać ;P Ostatnio ogólnie wszystko idzie mi jak po grudzie. Tak sobie patrzyłam,że wszystko fajnie,tylko brakuje mi żywych zielonych kwiatów.Byłyby fajnym akcentem do tej bieli 🙂
  Pozdrawiam

 2. Rewelacja , ściana z przetartą tapetą mistrzostwo . Taki wystrój to moje marzenie ale niestety tylko marzenie bo do moich starych mebli biel nie pasuje robi się za bardzo muzealnie.Twój wystrój białe kredensy białe ściany i stół w ciemnym kolorze rewelacja.

  1. Długo zastanawiałam się, czy pomalować, czy nie na biało, bo przed zielonym miałam szary i było bardzo zimno, zraziłam się do jasnych kolorów. Jednak teraz jak jest na biało bardzo mi się podoba.

 3. Zazdroszczę remonciku… Ja powoli się szykuję do zmian . Listwy bedę miała na pewno- marzę o nich. Nagapiłam się na Twoje zdjęcia i … zainspirowałaś moje marzenia.

 4. Jak dla mnie super!!!Bardzo mi sie podoba,teraz będziesz mogła każdą nową porę roku lub święta przywitać nowymi kolorami w dodatkach:)Świetny pomysł.

 5. Ten kredensik bym trochę raczej zaaranżowała. Jeśli naczynia są rustykalne, to warto pomyśleć o innym akcencie dekoracyjnym zamiast współczesnego szkła. Pozdrawiam. : )
  izabella-decomanka

 6. Ogólne wrażenie b. pozytywne. Jednak dobrze byłoby te biele przełamać jakimś kolorkiem.
  Ale przecież wszystko przed Tobą- dopiero skończyłaś remont – masz teraz pole do popisu.
  Podziwiam za pracowitość. I bardzo fajnie wygląda ta przecierana tapeta.
  Pozdrawiam. Małgosia M

  Aby móc piękniej żyć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *