Białe meble ogrodowe

Majówka, majówka…
Szkoda, że ten czas tak szybko pędzi. Mam nadzieję, że Wszyscy odpoczęli, spędzili minione dni w otoczeniu rodzin i znajomych.
Pogoda dopisała, więc ten czas spędziliśmy w ogrodzie. Ogród to nie tylko rośliny, kwiaty, to miejsce, gdzie chętnie przebywamy całą rodzinką.
Dlatego bardzo ważne są dla mnie meble, które u nas są w kolorze białym.
Ponieważ, liczą sobie już kilka lat, to w tym roku postanowiłam uszyć nowe poduchy.


Zakupiłam biały drelich na allegro, w zaprzyjaźnionej hurtowni pasmanteryjnej ozdobny sznur do obszycia poduch. Jako dodatkowy element dekoracyjny wykorzystałam materiał, który został mi z obicia krzeseł, z niego powstały guziki i kolorowe wstawki.

Jako wypełniacza użyłam pociętych drobniutko gąbek, które gotowe zakupiłam w hurtowni tapicerskiej.

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze.
Nowych zaglądających witam z wielką radością.

aga

56 thoughts on “Białe meble ogrodowe

 1. Podziwiałam podusie jak uszyłaś na bujaczek a te są jeszcze fajniejsze 🙂 Zdolna babeczka z Ciebie a jaki ogród masz ogromny!! Zazdraszczam :))))

 2. Wśród zieleni i kwiatów biel komponuje się wspaniale… Cudowne mebelki:)
  To musiała być sielska majówka:)
  uściski ślę 🙂 Udanego tygodnia!

 3. Ale ładne! Sam materiał piękny, nie mówiąc już o rezultacie jaki uzyskałaś 🙂
  Aj chciałabym kiedyś umieć tworzyć takie piękne rzeczy. Jak oglądam takie ładne rzeczy to jeszcze bardziej ciągnie mnie do zakupienia maszyny i rozpoczęcia swojej przygody z szyciem 🙂

 4. Sama uwielbiam białe dodatki, meble … a u Ciebie wszystko takie piękne 🙂 Super wygląda a majówka musiała być wspaniała w takim otoczeniu.
  Pozdrawiam 🙂

 5. Ależ Ty się urządziłaś! Kobieto! Tak mi się podobają białe meble i dodatki a ciągle ląduje w szarościach i graficie – muszę też post zrobić z tarasu 🙂
  Uściski! 🙂

 6. Pięknie jest w Twoim ogrodzie !!! meble cudne, a o poduchach to już nie wiem co powiedzieć, takie są piękne !!! Ciągle podziwiam Twoje talenty i ciągle mnie zaskakujesz. Ciekawa jestem czym jeszcze…
  Pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie.

 7. Całkiem ładny ten kącik. Ja planuję zrobić podobny i szperam właśnie po ofercie Castoramy . Myślę, że w następnym weekend u mnie już będzie gotowe.

 8. Trafiony wpis, idealny moment żeby się zastanowić nad czymś takim do swojego ogrodu. U mnie brakuje takich mebli, mam jedynie kilka krzeseł plastikowych i hamak. Meble są wskazane, ale dzięki Twojemu inspirującemu wpisowi myślę że to się zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *