Biała łazienka

Witam Wszystkich 🙂
Dziękuję za to, że mnie Odwiedzacie i zostawiacie ślad w postaci komentarzy, bardzo, ale to bardzo mnie to cieszy. W ten niedzielny poranek chcę Wam pokazać przemianę „podręcznej łazienki” – tak ją nazywam. Ci z Was, którzy są ze mną dłużej na pewno pamiętają szafeczkę z ogrodu. W końcu doczekała się liftingu i stoi na swoim miejscu. 
Zapraszam Kochani do oglądania 🙂

39 thoughts on “Biała łazienka

 1. Oto przykład jak fajnie można wyposażyć małą łazienkę. 😉
  Jeśli mogę się wtrącić, to nie zbyt mi pasuje ten kran do całości wystroju. Ale moje zdanie nie jest, żeby panią obrazić, jedynie chciałam wyrazić swoją opinię.

 2. Trafiłam tu przypadkiem i muszę przyznać, że to był całkiem miły przypadek 😉 Mam łazienkę podobnych rozmiarów i od już od dłuższego czasu planuję jej remont. Podoba mi się pomysł z dwoma lustrami i chętnie go wykorzystam u siebie, a ta wszechobecna biel nie dość, że powiększa optycznie pomieszczenie to jeszcze daje uczycie takiej czystości i świeżości (nie do końca wiem jak to ubrać w słowa, ale mam nadzieję, że to co napisałam jest w miarę zrozumiałe;)).
  Pozdrawiam ciepło!

  1. Beatko bardzo dziękuję, z tą moją konsekwencją jest tak, że jak skończyłam wszystkie pomieszczenia przemalowywać z szarości na kolory, to teraz podoba mi się na biało i znowu teraz będzie prawie wszystko na biało (taki mam plan), dobrze, że mój główny malarz nie protestuje.

 3. Witam, szafeczka śliczna. Fajne połączenie okrągłej umywalki z prostokątnym blatem szafki.Lustro też masz bardzo interesujące, no i… żyrandol 🙂
  Pozdrawiam-D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *